TopMenu úvodní stránka
instruktoři
Vlado El Corazon

IMG_0025.jpgVlado El Corazon je temperamentním tanečníkem s vrozeným talentem a citem pro rytmus .Pochází z rodiny tanečníků a muzikantů, ve světe salsy patří mezi nejlepší tanečníky a velmi uznávaného učitele. Salsu tančí 19 let. Právě díky tomu, že se tomuto tanci věnuje tak dlouho a má ve výuce nemálo zkušeností, učí denně, dokáže tak rychle vypozorovat nedostatky a pomoci. Učil se u předních učitelů salsového světa jeho hlavním účitelem byl Armando Waldes Král kubanske salsy u nás Vlado je trpělivý a nenechá Vás být, dokud se něco nenaučíte! Dokáže rozeznat skrytý talent. Své žáky učí tančit nejen na rytmus, ale také na hudbu ... Pro Vlada je typický volný styl a přirozenost. Taneční pohyby jsou tak uvolněné a nenásilné a s prostorem pro vlastní kreativitu. To vše je důležité pro opravdový požitek z tance. Z výuky, kde nechybí pořádná dávka nápaditosti a temperamentu, čiší nadšení a radost. Chcete vědět, co to je ten Corazon? - klikněte sem.vlado_s_vlasy.jpg 
María
María od ria

Marie tančí s chutí a pro radost. Salsou se začala zabývat v roce 2006, jejími učiteli byli a jsou Vlado el Corazon, Andrea Panayi a Doris Martinez a několik "bezejmenných" výtečných tanečníků v salsových klubech ;-)

Jejím tanečním partnerem nejvěrnějším je Honza Rychlík, řečený Speedy Gonzáles :-)

Marie umí tančit obojživelně, tedy jak v roli tanečnice, tak tanečníka a díky tomu může oběma stranám nabídnout cenné podněty pro zdokonalení v párovém tanci.

Na hodinách s Marií se naučíte nejprve základní kroky, principy správného pohybu při tanci, kombinování kroků a pohybů do otoček, nejdříve jednoduchých a později složitějších, ale za to moc pěkně vypadajících :-). No a pak už nás čeká „rueda casino", padačky, zvedačky a Mojito :-)


 
Suzuki

IMG_0029.jpgSuzuki je temperamentní tanečnicí s vrozeným pohybovým nadáním. Salsu tančí krátce, je ovšem velmi kreativní a pohybově nadaná.

Tanci se věnovala v taneční přípravce skupiny Uno, kam byla vybrána pro svůj nemalý talent. Poté ale strávila 10 let ve světě bojových umění, kde dosáhla mnoha úspěchů, mimo jiných také na Mistrovství světa r. 2000 v americkém karate, kde se umístnila na 3. místě. Jak sama říká, vždy jsem k tanci tíhla, ale nenacházela jsem vhodnou příležitost. Pak jsem úplně náhodou navštívila jeden salsový klub a poprvé jsem viděla tančit lidi salsu. Všichni vypadali nádherně a hudba mne okamžitě uchvátila. Ještě ten den jsem se přihlásila na kurzy salsy, shodou okolností k Vladovi. V současnosti si již nedovedu život bez salsy představit. Mám salsu v srdci. Hodiny strávené se Suzuki jsou nabité energií a úsměvem, který rozdává všem lidem vůkol. (s Vladem založili TanecVSrdci, momentálně na mateřské :-) )

 
Iva-rubia


Iva je usměvavá tanečnice a trpělivá učitelka. Bude se snažit Vás Salsu naučit poctivě tak, aby váš pohyb byl opravdu věrohodný a ne nepodoben orginálu.

Tanci jako takovému se věnuje od malička, kdy začínala chodit na taneční kroužky. Jak sama říká, tanec ji vždycky bavil a až magicky přitahoval. Salsu, kterou si velmi zamilovala a která ji naprosto uchvátila bohatostí a kreativitou tak, že se tomuto stylu začala věnovat. Také absolvovala workshopy se zahraničními lektory v ČR i v zahraničí. Salsu tedy tancuje 5 let. Je ovšem velmi talentovaná a tancuje také bachatu, kizombu, zouk a swing. Svým nadšením vás nakazí.