TopMenu úvodní stránka
Spolupráce

spol.jpg

 


 

 

 


Studio Tanec v Srdci nabízí


 •  Spolupráci učitelům různých tanců s možností výuky v našem studiu.
   Příležitost talentovaným tanečníkům, kteří by měli zájem učit a předávat své taneční dovednosti.
   Využití našich prostor pro různé firemní semináře s občerstvením, obohacené o výuku zábavnou formou.
   Příjemné prostředí, které je vhodné také k výuce thai-chi nebo jógy.


  Kontaktujte nás a určitě se domluvíme na oboustranně výhodných podmínkach          

  Kontakty


  Jsme nové taneční sudio v centru Prahy, chtěli bychom Vám nabídnout spolupráci. Zhruba od začátku roku 2008 je v provozu taneční studio Tanec v Srdci, které vyniká svou příjemnou etnickou atmosférou a svým návštěvníkům skutečně může posloužit i jako kvalitní čajovna.

  Tanec v Srdci je studio nabízejíci kouzelnou atmosféru zaobalenou do různych vůní a chutí z nápojů zde připravovaných. Je místem, kde se lidé učí vnímat hudbu hlavně lidským citem a srdcem, najdete jej V ulici Myslíkové 4 asi 100 metrů od Manesovy výstavni síně.

  Najdete u nás něco přes 200 m2 velký prostor pro relax, pohodu, odpočinek a zážitek z příjemného domácího prostředí. Můžete si od nás odnést i něco na památku - většina předmětů na stěnách s tanečním či etnickým motivem je na prodej a nabízíme taneční obuv firmy Bloch, jenž je asi nejlevnější v Praze. Veškeré zboží bude v dohledné době možné si prohlédnout či objednat v internetovem obchodě na našich stránkách.

  Studio disponuje dvěma tanečními sály (2Xpo5Om) s dokonalým ozvučením, čajovnou pro 40 navštěvníku, šatnou pro ženy, šatnou pro muže, samozřejmostí jsou i dvě toalety. Dále u nás najdete malou učebnu pro výuku jazyků a šatnu pro učitele.
  I když je už naše studio v provozu, stale probíhají opravy a vylepšovaní interieru. Navštevník ma tak možnost být svědkem zkvétaní studia.

  Náš nově dokončený lososový sál nabízíme k dispozici za zcela bezkonkurenční zahajovací cenu, navíc konfort jak pro učitele, tak pro jejich žáky.