Anna tančí salsu s miminkem

Anna

Salsování s miminky

Chybí vám pohyb, ale nechcete se vzdálit od svého miminka? Právě pro vás máme salsu por mamas&papas!

Miminka zbožňují rytmus a když cítí pohyb v pohodlí vaší blízkosti, často upadají do sladkého spánku. Třeba díky těmto lekcím naleznete způsob, jak nejsnáze uspat vaše miminko, tak jako se to stalo samotné lektorce.

Jaká je Anna učitelka?

Anna se tanci věnuje od dětství. Soutěžila ve Street dance a vždy ráda zkoušela i jiné taneční styly. Se salsou začala v roce 2018 v Uruguayi, v Praze pokračovala u Vlada El Corazon.

Tanec najdete v každé kultuře. Je to něco, co patří k lidem. Když tančím, cítím, jak mi život pulzuje celým tělem. Tanec mi dodává energii.

 

Salsa por mamas & papas

Můj syn Metoděj je od narození hodně aktivní miminko. Když je vzhůru, tak je neustále v pohybu a zklidnit ho je pro mě i manžela náročný úkol. Jednoho dne jsem si Metýska dala do nosítka, začala tancovat salsu a usnul během chvilky. Techniky, které u nás na uspávání fungují se v průběhu času mění, ovšem salsa zabere vždy.

Mám radost, že jsem našla způsob, jak uspat miminko, zatímco dělám něco, co baví i mě. Zároveň salsa s miminkem v nosítku vůbec nemusí být o uspávání. Je to chvilka, kdy rodič dělá činnost, kterou má rád a miminko je toho součástí.

Zveme všechny maminky, tatínky a jejich uzlíčky radosti na speciální taneční lekce salsy! Přijďte si k nám zpestřit dny plné rodičovských starostí rytmickou salsou. Tyto lekce nabízejí jedinečný zážitek, při kterém si můžete společně se svým drahým miminkem užívat tanec.