Vlado El Corazon

Váš lektor kubánské salsy

Vlado se salse věnuje již od roku 2003, učil se u nejlepších tanečníků jak v ČR tak na Kubě.

Ačkoliv sám hudbu vnímá především srdcem, Vlado El Corazon kombinuje různé způsoby výuky tak, aby nové taneční figury dobře vstřebali jak ti žáci, kteří se učí nápodobou a odpozorováním, tak ti, kteří potřebují každý pohyb analyticky zpracovat a rozfázovat.

Jaký je Vlado učitel?

Vlado El Corazon je temperamentním tanečníkem s vrozeným talentem a citem pro rytmus. Pochází z rodiny tanečníků a muzikantů, ve světě salsy patří mezi nejlepší tanečníky a velmi uznávané učitele.

Salsu tančí 19 let. Právě díky tomu, že se tomuto tanci věnuje tak dlouho a že učí denně, dokáže zároveň rozeznat skrytý talent, ale také vypozorovat nedostatky a pomoci vám s nimi rychle zatočit.

Učil se u předních učitelů salsového světa jeho hlavním účitelem byl Armando Waldes, král kubánské salsy u nás.

Vlado je trpělivý a nenechá Vás být, dokud se něco nenaučíte! Své žáky učí tančit podle rytmu a aby si hudbu procítili a prožili.

Pro Vlada je typický volný styl a přirozenost. Taneční pohyby jsou tak uvolněné a nenásilné a s prostorem pro vlastní kreativitu. To vše je důležité pro opravdový požitek z tance. Z výuky, kde nechybí pořádná dávka nápaditosti a temperamentu, čiší nadšení a radost.

Vlado El Corazon tančí s partnerkou salsu