Vlado El Corazon - učitel salsy
Váš lektor kubánské salsy

Vlado El Corazon

Ačkoliv sám hudbu vnímá především srdcem, Vlado El Corazon kombinuje různé způsoby výuky tak, aby nové taneční figury dobře vstřebali jak ti žáci, kteří se učí nápodobou a odpozorováním, tak ti, kteří potřebují každý pohyb analyticky zpracovat a rozfázovat.

Vlado El Corazon na Kubě
Vlado a Suzuki tančí
Vlado El Corazon tančící
Vlado El Corazon ve studiu

Jaký je Vlado učitel?

Vlado El Corazon je temperamentním tanečníkem s vrozeným talentem a citem pro rytmus. Pochází z rodiny tanečníků a muzikantů, ve světě salsy patří mezi nejlepší tanečníky a velmi uznávané učitele. Salsu tančí 19 let. Právě díky tomu, že se tomuto tanci věnuje tak dlouho a že učí denně, dokáže zároveň rozeznat skrytý talent, ale také vypozorovat nedostatky a pomoci vám s nimi rychle zatočit.

Učil se u předních učitelů salsového světa jeho hlavním účitelem byl Armando Waldes, král kubánské salsy u nás.

Vlado je trpělivý a nenechá Vás být, dokud se něco nenaučíte!  Své žáky učí tančit podle rytmu a aby si hudbu procítili a prožili. Pro Vlada je typický volný styl a přirozenost. Taneční pohyby jsou tak uvolněné a nenásilné a s prostorem pro vlastní kreativitu. To vše je důležité pro opravdový požitek z tance. Z výuky, kde nechybí pořádná dávka nápaditosti a temperamentu, čiší nadšení a radost.

Vlado El Corazon - učitel kubánské salsy