Anna - učitelka salsy s miminky
Salsování s miminky

Anna

Anna se tanci věnuje od dětství. Soutěžila ve Street dance a vždy ráda zkoušela i jiné taneční styly. Se salsou začala v roce 2018 v Uruguayi, v Praze pokračovala u Vlada El Corazon.

Tanec najdete v každé kultuře. Je to něco, co patří k lidem. Když tančím, cítím, jak mi život pulzuje celým tělem. Tanec mi dodává energii.

Salsa por mamas & papas

Můj syn Metoděj je od narození hodně aktivní miminko. Když je vzhůru, tak je neustále v pohybu a zklidnit ho je pro mě i manžela náročný úkol. Jednoho dne jsem si Metýska dala do nosítka, začala tancovat salsu a usnul během chvilky. Techniky, které u nás na uspávání fungují se v průběhu času mění, ovšem salsa zabere vždy.

Mám radost, že jsem našla způsob, jak uspat miminko, zatímco dělám něco, co baví i mě. Zároveň salsa s miminkem v nosítku vůbec nemusí být o uspávání. Je to chvilka, kdy rodič dělá činnost, kterou má rád a miminko je toho součástí.

Anna se synkem
Anna tančí u moře
Salsa s miminky
Salsa s miminkem u vody
Salsa por mamas&papas

Salsování s miminky

Zveme všechny maminky, tatínky a jejich uzlíčky radosti na speciální taneční lekce salsy! Přijďte si k nám zpestřit dny plné rodičovských starostí rytmickou salsou. Tyto lekce nabízejí jedinečný zážitek, při kterém si můžete společně se svým drahým miminkem užívat tanec.

Lekce jsou koncipovány výhradně pro vás rodiče a vaše dítko v nosítku nebo šátku. Naše hodiny vede nadšená maminka a tanečnice – amatérka, která ve vás probudí radost z tance.

Miminka zbožňují rytmus a když cítí pohyb v pohodlí vaší blízkosti, často upadají do sladkého spánku. 🙂 Třeba díky těmto lekcím naleznete způsob, jak nejsnáze uspat vaše miminko, tak jako se to stalo samotné lektorce.

Pro koho jsou lekce určeny?

Naším cílem je vytvořit příjemné prostředí, kde se budete moci především pobavit a zároveň se naučit nějaké salsa kroky. Rádi přivítáme všechny rodiče bez ohledu na jejich zkušenosti s tancem. Věříme, že si na své přijdou zkušení tanečníci i úplní začátečníci.

Optimální věk miminek

Přibližně od 3. měsíce až do 18. měsíců věku miminka. Spodní hranice je dána schopností miminka udržet hlavičku a horní hranice váhou miminka, aby nebyly moc přetížená záda maminky nebo tatínka.

Co je na lekci potřeba?

  • Pohodlné oblečení
  • Pohodlné boty
  • Odzkoušené ergonomické nosítko/šátek
  • Pití pro oba

⚠️Prostory se nachází v podzemí, kam vedou delší schody. Ideálně doražte bez kočárku. Kočárek je případně možné nechat na vlastní nebezpečí nad studiem v chodbě domu, kam vedou 3 schody. ⚠️

Před/po lekci

Před lekcí se prosím vždy ujistěte, že je nosítko bezpečně upevněno a vaše dítě je v pohodlí. Za bezpečnost vašeho miminka při lekcích nesete plnou zodpovědnost vy. Po hodině máme ještě cca 30 minut čas, abychom si společně mohli dát osvěžující nápoj, zklidnit se a poklábosit. V předsálí jsou k dispozici křesílka a přebalovací podložka.

Náhrady

V případě, že na lekci nemůžete dorazit a den předem se omluvíte, můžete si lekci nahradit. Termíny náhrad se budou řešit individuálně.

Parkování

V blízkosti tanečního studia je možné parkovat na zónách, ale bývají často zaplněné. Další variantou je hlídané parkoviště pod Národním divadlem. Více info zde.

Dotazy

Chcete-li se zeptat na další podrobnosti, kontaktujte lektorku Annu Joskovou a ta vám ochotně zodpoví všechny vaše dotazy.

Anna tančí flamenco